17 січня – запрошуємо на зустріч з обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона

В понеділок, 17 січня, 18:00-19:30, в малому залі Херсонської міської ради (вул. Ушакова, 37) відбудеться зустріч із громадськістю з в рамках розробки Плану сталої міської мобільності Херсона. Початок реєстрації о 17:30.

Дана зустріч буде присвячена питанням розвитку велосипедного транспорту і пішохідної інфраструктури в м. Херсон.

Якщо вам цікаво, як планується розвиток мобільності в Херсоні, або маєте пропозиції щодо удосконалення пішохідного та велосипедного рухів – запрошуємо на зустріч.

Для участі  візьміть із собою сертифікат про вакцинацію, будь ласка.

Розроблення Плану сталої міської мобільності (ПСММ) для Херсона триває з 2020 року, спільно з французькою компанією Egis, за рахунок 150 тис. євро грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до експертки проєкту Ірини Бондаренко, isbondarenko@gmail.com.

Нагадаємо:

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС.

В Україні Плани сталої міської мобільності, хоч і не є обов’язковими документами, однак уже розроблені та затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, а ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон, Суми, Тернопіль та Харків.