Херсонцям продемонстрували як працює транспортна модель міста

У вівторок, 2 листопада відбулася чергова зустріч з обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона в онлайн форматі з огляду на карантинні обмеження.

Експерти транспортної консалтингової компанії Egis та ХНАДУ продемонстрували, як працює транспортна модель міста і пояснили яким чином цей інструмент допоможе фахівцям і міським транспортним керівникам приймати ефективні рішення з оптимізації системи громадського транспорту.

Завантажити презентацію «Транспортна модель: як це працює»

Також спікери презентували принципи планування мережі громадського транспорту м. Херсон – ці принципи стануть основою заходів з розвитку громадського транспорту громади.

Завантажити презентацію «Принципи сталого планування для громадського транспорту»

Після презентацій експерти відповідали учасникам заходу на поставлені запитання.

Відео заходу можна переглянути тут.

Розроблення Плану сталої міської мобільності (ПСММ) для Херсона триває з 2020 року, спільно з французькою компанією Egis, за рахунок 150 тис. євро грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до експертки проєкту Ірини Бондаренко, isbondarenko@gmail.com.

Нагадаємо:

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС. В Україні Плани сталої міської мобільності, хоч і не є обов’язковими документами, однак уже розроблені та затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, а ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон, Суми, Тернопіль та Харків.