20-24 ВЕРЕСНЯ ПАСАЖИРСЬКІ ТА ТРАНСПОРТНІ ПОТОКИ ХЕРСОНУ БУДУТЬ ОБСТЕЖУВАТИ

20-24 вересня фахівці французької компанії Egis та Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведуть обстеження пасажирських і транспортних потоків.

В рамках розроблення Плану сталої міської мобільності передбачено проведення обстеження пасажирських потоків у салонах автобусів та тролейбусів, а також транспортних потоків на основних перехрестях міста.

Дослідження будуть проводитись з 20 по 24 вересня цього року французькою консалтинговою компанією Egis із залученням студентів та працівників Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, які мають значний досвід проведення таких досліджень в містах України.

Результати цих досліджень доповнять результати проведеного раніше соціологічного опитування мешканців та дадуть змогу оцінити фактичні значення пасажиропотоків на маршрутах громадського транспорту, інтервали руху, години роботи транспорту, а також встановити закономірності зміни інтенсивності та складу транспортних потоків впродовж доби, розподілу їх за напрямами руху тощо. Це в результаті дасть змогу визначити заходи з покращення міської мобільності, зокрема, щодо оптимізації мережі міських маршрутів громадського транспорту, вибору раціональної пасажиромісткості рухомого складу, удосконалення схем організації дорожнього руху тощо.

Довідково

З 2020 року місто Херсон працює над розробкою Транспортної моделі Херсона та Плану сталої міської мобільності (ПСММ) спільно зі французькою компанією EGIS Ukraina за грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). 

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, який визначатиме політику міста у сфері мобільності і напрямки збалансованого розвитку усіх видів пересування задля досягнення вищого рівня життя.