Для зупинок в Херсоні шукаємо дизайнерів!

Команда “Херсон.Транспорт 2.0. Перезавантаження” шукає дизайнерів, які мають відчуття прекрасного, та які небайдужі до естетичного вигляду Херсона! Ми просимо допомогти нам у креативній візуалізації розкладу руху громадського транспорту на зупинках міста. Ви дуже потрібні для розробки макетів покажчиків, в якому буде назва зупинки, маршрути та їх розклад.

? Управління транспорту Херсона планує розмістити розклад руху громадського транспорту на зупинках міста! Нарешті це буде зроблено централізовано: розробка єдиного макету детального розкладу та розміщення його спочатку на вузлових зупинках, а пізніше і по всьому місту.

? Ми з захопленням дивимось на титанічну працю групи «Агенти змін» в Києві, результат якої бачили всі, хто хоч раз відвідав столицю за останні кілька років: це і схема метро, і оновлення фунікулера, і покажчики станцій швидкісного трамвая. Дуже сподіваємось, що в нашому місті є талановиті люди, які так само хочуть та можуть змінювати міське середовище.

? В Херсоні ми вже більше двох з половиною років на волонтерських засадах працюємо над удосконаленням громадського транспорту, але в нашій команді немає дизайнера. Нам дуже потрібна допомога в розробці user friendly дизайну майбутніх інформаційних табло.

? Допоможи зробити місто кращим та напиши нам: info@transport.ks.ua

З даними, які повинні бути на покажчику, можна ознайомитисись тут.

P.S. Попереджуючи найпоширеніший коментар: так, автобус чи тролейбус будуть на зупинці у визначений час. Якщо їх не буде – це порушення договору на надання перевезень. Для фіксації порушення нам необхідна твоя скарга, яку ти можеш подати у два кліки за посиланням. Три порушення є підставою для припинення роботи з перевізником, тож чекаємо твоїх скарг.

One Reply to “Для зупинок в Херсоні шукаємо дизайнерів!”

Comments are closed.