Радник міського голови Артур Мадатян закликав контролювати тендер ЄБРР вартістю 4 000 000 грн

Вчора, 20 січня, радник Херсонського міського голови Артур Мадатян закликав громадськість долучитися до відбору консультантів в рамках проведення тендеру ЄБРР вартістю 150 000 євро (близько 4 000 000 грн).

Зокрема, він зазначив, що ЄБРР визначив його та Наталію Матковську відповідальними за організацію проведення тендеру на розробку плану сталої мобільності за грантові кошти.

Підрядник буде обиратися із 6 світових компаній «короткого списку» (до списку входять компанії, які пройшли попередній відбір ЄБРР, виходячи із відповідного досвіду та кваліфікації). Це дві компанії із Великобританії та по одній із Франції, Німеччини, Греції та Ізраїля.

Пропозиції від учасників збираються до 7 лютого поточного року.

В рамках технічного завдання на розробку плану сталої мобільності передбачається проведення обстежень (пасажиропотік, трафік, опитування мобільності), розробка мультимодальної транспортної моделі, удосконалення маршрутної мережі, визначення основних пріоритетів розвитку транспортної системи міста, розробка індикаторів для відстеження ефективності впровадження запропонованих заходів.

Артур наголосив: “Я абсолютно не маю такого зобов’язання, але запрошую бажаючих взяти участь у відборі та роботі із консультантами, які будуть обрані. Кому цікаво – пишіть мені”.