Чи замислювались ви, чого насправді нам херсонцям бажають ті обличчя, які вітають нас зі святами з білбордів? Що саме вони роблять для міста, які в них прагнення та якими людьми вони є?Одна рекламна конструкція але дві її сторони вітають нас з Днем міста та розповідають дві історії таких обличь.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/71221108_1480095448796887_1243497258163372032_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQlO_9f9U6FJZiESDptsxVaaKiuYf-QwmZQAWjtSemoVkOkujHv1lBegoidOBOj91Js&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8c9993a3422b5e92a02f8448398821f2&oe=5E2837E8)
Садияр Мамедов, член виконавчого комітету херсонської міської ради, нещодавно кандидат в народні депутати у вишиванці з посмішкою вітає херсонців зі святом та розгортає активну PR капанію, наприклад нещодавно проїхав на тролейбусі одну зупинку (посилання). На білборді цього Садияр не показує і взагалі каже, що він проста людина з народу, але зранку у справах Садияр їздить на авто BMW X6 і публічно без сорому аргументує недоцільність закупівлі тролейбусів в Херсон, буцімто середня швидкість тролейбуса дуже низька, обігнати його на дорозі неможливо і через це він нерідко спізнюється, так це зараз тролейбусів на вулицях близько 40, а уявіть що буде, якщо купити ще 50, позашляховику Садияра буде взагалі не проїхати! (цитата, яка пролунала з вуст Садияра на зустрічі з громадськими діячами 30 вересня у клубі “Масон”)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/71142992_1480095762130189_1747844148062322688_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQm0_l5Gw7zAMkhwxeCbHp6goNGf1kEjgcfppEvHRl_kOE4IA9lKuhTgRZrGGS4KheQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7f3bff6a3cc1c84eae95354b727c401e&oe=5DF97616)
З іншого боку рекламної конструкції нас з тим самим святом вітає Єгор Устинов, депутат міської ради, лідер фракції а за сумісництвом директор міського комунального підприємства Херсонелектротранс. В цей святковий для всього міста день останній тролейбус їхав в депо пів на дев‘яту, коли всі херсонці саме збирались на галаконцерт.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/72234774_1480096812130084_2584833360228515840_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQnu5qBpF9Lxuy9zBUA1i7_ykRMFg6EiuV-q86tMYVY92xbjtFvbZzz4RTTj8fglylQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=aef346eb06c84ee8b7d4cb6a3aa40ae5&oe=5DF7C957)
Навіть саботери і головна больова точка міського транспорту — приватні автобусні перевізники працювали і останні рейси відправлялись з парку Слави після другої години ночі.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/71873990_1480097678796664_1178894344371830784_o.png?_nc_cat=104&_nc_oc=AQktNNDx-HOgzteoChzsWnvBRunDt6gHRUoz3JbCAKY76WE57jeX9mhWDB9j9yO_jmE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ffc5f77ea755fc567949a7bce25f2288&oe=5E2D7273)
В той самий час у сусідньому Міколаєві також проходив День міста і от як електротранс Миколаєва вітав містян зі святом: два тролейбусні та два трамвайні маршрути працювали до другої години ночі.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71269115_1480100618796370_7019619506913804288_n.png?_nc_cat=110&_nc_oc=AQk9bsfksDEJTInfcEGvRm3SM1i4GELVHUbJpFH5RARIYJSqRpKJ19tiZkqrVWIwTYo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8ebdd3ad89ed6c93cfce63e8d26f3eee&oe=5E235A88)
Зараз в списку виконавчого комітету 27 осіб, а склад міської ради налічує 54 депутата. Тобто кожен член виконкому представляє близько 10 000, а один депутат — близько 5 000 мешканців Херсона. Вони приймають найважливіші рішення щодо роботи нашого міста, але живуть в якійсь паралельній реальності.На завершення картинка, яка наочно демонструє хто винен у заторах на дорогах, ви бачите простір, який потрібен на дорозі для проїзду 60 людей на автівках, автобусі/троллейбусі або на велосипедах. То як ви вважаєте, треба ширші дороги або якісніший громадський транспорт та велодоріжки?
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/71497440_1480101635462935_8764115496040660992_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlsFsIumlfWnuiWCakyGATBIwduJfz1PrYeRiuSC501gepPwpk5LZ6GPhYDvxIhHCA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=69b5a1c2869cf458d47e5af4a2fcf6a1&oe=5E2AF343)