У Херсоні презентували Концепцію розвитку велоінфраструктури

У Херсоні в on-line форматі 25 червня презентували Концепцію розвитку велоінфраструткури. Спікерами події стали начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради Марина Віркун, голова ГО “Вело Херсон” Ярослав Концевий, виконавча директорка ГО “Спільно HUB” Ганна Дворна та  експертка U-Cycle Катерина Шульга.

“Програма розвитку велоінфраструткури м. Херсон на 2020 рік” була розроблена у рамках проєкту “ВелоМіста”, який організовує Громадська організація «Спільно HUB» у партнерстві з Громадською організацією «Вело Херсон» та управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Велоконцепція – це стратегічний документ, який затверджує наміри міста в розвитку велосипеда  як раціонального та сталого виду транспорту. Це допомагає місту не тільки створювати комфортні та безпечні умови для жителів, але і раціонально використовувати бюджетні кошти. Адже якщо вулиця зазначена у велоконцепції, то при капітальному ремонті чи реконструкції велоінфраструктура має на ній з’явитися. Таким чином через якийсь час місто отримає зв’язану мережу веломаршрутів. У велоконцепції м. Херсон заплановано 252 км веломаршрутів. З них – 68 км це транспортні. Маршрути мають з’єднати основні райони міста з центром (Таврійський – Центр, Острів – Антонівка, Шуменівський – Центр, Центр – Фабрика). А також заплановано основні напрямки, що об’єднають найближчі до міста селища з містом (Антонівка, Степанівка, Зеленівка, с. Геологів, Інженерне, Комишани)”.

Наступним кроком буде винесення Концепції на розгляд виконкому та одну з найближчих сесій міської ради.

Джерело: Сайт Херсонської міської ради