ЗАПРОШУЄМО ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ХЕРСОНУ ЧЕРЕЗ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ОСВІТНІЙ ШКОЛІ ЗІ СТАЛОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Громадська ініціатива «Транспорт. Херсон. 2.0 Перезавантаження» розширює власну команду та пропонує охочим активним молодим херсонцям взяти участь у «Весняній школі зі сталої мобільності «Зелені коридори Харкова», яка пройде 15-19 травня 2019 року. Під час школи учасники зможуть відповісти на питання: Як зробити наші міста доброзичливим та зручними для людей? Як пересуватись з задоволенням і користю для здоров’я, розумно використовувати наявний природний потенціал?

Студенти 2-6  курсу та молоді фахівці, які проводять дослідження та працюють в сфері міської мобільності (спеціальності «Транспортні технології»,  «Містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія», «Екологія», «Соціологія», «Географія», інші) запрошуються прийняти участь в роботі Міжнародної освітньої школи зі сталої мобільності. Школа буде проходити з 15 по 19 травня 2019 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Про бажання приєднатися до ініціативи “Херсон. Транспорт 2.0. Перезавантаження” потрібно повідомити у довільній формі за контактами.

Робочі мови: українська, англійська.

Після закінчення школи студенти отримають сертифікати про участь за стандартом Технічного університету Дрездену.

Ключові результати школи:                   

– студенти дізнаються про принципи сталого розвитку міст,  методи і інструменти оцінки екологічної та соціальної сталості і заходи з міського планування задля покращення екологічної сталості;

– отримають практичні навички проведення польових досліджень, проведення аналізу сталості об’єкту дослідження.

Роботу Школи буде спрямовано на розробку стійкого рішення для способу життя мешканців міста шляхом дослідження впливу міського середовища на поведінку людей та можливості мобільності людей з використанням зеленої інфраструктури міста. Ми будемо вивчати, як харків’яни взаємодіють з міським середовищем та які покращення необхідно зробити.

Концепція зелених коридорів у місті дозволяє створити екологічно чисті транспортні маршрути, простір для активного відпочинку та туризму, збереження та поліпшення зелених насаджень, поліпшення якості повітря, запобігання повені та багато іншого.

Школа проходитиме в формі лекцій, тренінгів, освітніх візитів, польових досліджень, робочих сесій.

Теоретична частина буде включати:

1. Тренди та тенденції сталого розвитку

2. Основи сталого планування міських транспортних систем

3. Планування велосипедного та пішого руху 

4. Основи дослідження та зміни поведінки людини

5. Безпека руху і безпека в просторі

6. Сучасні технології збору даних та управління рухом

Під час практичної частини учасниками буде проводитись:

1. Робота з картами та аналіз міського середовища м. Харкова

2. Обстеження на місцях та отримати навичок збору даних: вимірювання забруднення (Co2, CO3, NOx), вимірювання шуму, інтенсивності руху пішоходів / велосипедистів / автомобілів.

3. Оцінка доступності та розробка рекомендацій щодо розвитку зв’язків у мережах зелених коридорів

Результати роботи Весняної школи зі сталої мобільності «Зелені коридори Харкова» будуть презентовані місцевій громаді, міській адміністрації, бізнесу.

Школа проходить в рамках програми Erasmus+ міжнародного співробітництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Технічного університету Дрездена.

Учасники забезпечуються welcome package, роздатковими матеріалами, кава брейками.

One Reply to “ЗАПРОШУЄМО ДО КОМАНДИ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ХЕРСОНУ ЧЕРЕЗ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ОСВІТНІЙ ШКОЛІ ЗІ СТАЛОЇ МОБІЛЬНОСТІ”

Comments are closed.