Херсонців запрошують обговорити тендер щодо закупівлі 50 тролейбусів

Херсонців запрошують прийти на обговорення Тендерної документації на закупівлю 50 нових тролейбусів за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Яке відбудеться 9 листопада 2019 року з 13:00 до 15:00 у місьвиконкомі в кабінеті 205 (другий поверх).

Про це повідомляє на своїй особистій сторінці у Facebook Артур Мадатян, радник Херсонського міського голови.

Всіх бажаючих взяти участь у зустрічі просять пройти реєстрацію за посиланням.

Обговорення з громадськістю такого важливого кроку, як Тендерна документація дасть можливість врахувати конструктивні побажання громадян та уникнути можливості для корупційних схем та “кумовства”.

Тендерна документація складена за міжнародними стандартами це складний і об’ємний документ (більше 90 сторінок), в якому відображені основні аспекти закупівлі в тому числі і технічні вимоги до майбутніх тролейбусів, умови та строки поставки та санкції у випадку несвоєчасного виконання поставки, тощо.

Нагадаємо, що нещодавно Херсонська міська рада погодила отримання кредиту на 10 мільйонів євро (300 млн грн) від ЄБРР на закупівлю 50 нових тролейбусів. 29 жовтня під час Міжнародного інвестиційного форуму в Маріуполі був підписаний Кредитний договір між КП «Херсонелектротранс» та ЄБРР.

Наступний етап на шляху отримання нових тролейбусів – це проведення міжнародного тендеру.