В Херсон прибула перша партія автобусів

В Херсон прибула перша партія автобусів, закуплених в результаті проведення процедури відкритих торгів на закупівлю автобусів у кількості 16 одиниць, яка була оголошена ще 5 червня поточного року управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради.

27 вересня Управлінням було отримано відповідь від ТОВ «ТД» ЕТАЛОН АВТО» зі згодою зниження ціни за одиницю автобуса марки ЕТАЛОН А08128 до 2 160 000,00 грн.

Варто зазначити, що тендерною документацією на закупівлю автобусів установлено обов’язкова наявність системи АВS, системи пожежогасіння, низького рівня підлоги (згідно з Правилами Європейської економічної комісії ООН) для перевезення пасажирів в інвалідному візку з відкидним трапом або апарелю.

Враховуючи відповідність запропонованих автобусів марки ЕТАЛОН А08128 усім технічним вимогам та відсутність законодавчих підстав відмовитися від укладання договору, першого жовтня Управлінням підписано договір на закупівлю автобусів указаної марки (додатка угода до нього оприлюднено в електронній системі). Загальна вартість договору з урахуванням змін склала 34 560 000,00 грн.

30 жовтня поточного року в Херсон прибули перші три автобуси. В комісійній роботі спеціалістів управління з прийому автобусів приймали активну участь представники громадськості. Крім роботи комісії, проведено експертну перевірку прибулої партії, зауваження не отримано. Найближчим часом очікується поставка чергової партії автобусів.

Джерело: Facebook-сторінка Марини Віркун (начальниці Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і звязку Херсонської міської ради)