Херсонців запрошують рахувати пільговиків

Пропонуємо взяти участь в обговоренні проєкту «Підрахунок пільговиків 2020» та долучитися до групи волонтерів, які будуть здійснювати підрахунок пільговиків в електротранспорті.

Презентація проєкту відбудеться 16 грудня о 17:30 в Арт-клуб Masson (Суворова, 27).

Під час події буде нагода долучитися до дискусії, отримати відповіді на усі питання щодо проєкту та у неформальній обстановці запропонувати свої ідеї щодо покращення громадського транспортного сполучення у Херсоні. Крім того, під час зустрічі буде презентований проєкт «Громадський інспектор» для контроля якості громадських перевезень в місті.

Проєкт «Підрахунок пільговиків 2020» реалізує громадська організація «Імпульс Херсонщини» в співпраці з управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради та Фондом розвитку міста Миколаєва за сприяння NED.

Головні завдання проєкту: дослідження кількості пільгових пасажирів які користуються електротранспортом та розробка пропозицій щодо впровадження електронного квитка в міському пасажирському транспорті, а саме – розробка концепції та дорожньої карти з видачі персоніфікованих карт пільговим категоріям громадян в Херсоні.

На сьогодні пільга на проїзд у транспорті надається просто за пред’явленням посвідчення особи пільговика безпосередньо під час проїзду. Діюча система не дає можливості точно оцінити обсяг спожитих пільговиками послуг. Крім того, через перетини множин пільгових категорій громадян і безперервні зміни чисельності пільговиків кожної категорії складно навіть більш-менш точно оцінити, скільки громадян мають право на певні пільги і скільки з них фактично користуються цими пільгами. Для розуміння цього необхідно провести дослідження кількісних показників пасажиропотоку пільгових пасажирів м. Херсона у міському електротранспорті.

Усі бажаючі взяти учать безпосередньо в підрахунку пільговиків – просимо заповнити форму реєстрації.