Не тільки де, але й скільки: херсонці можуть відслідковувати кількість транспорту онлайн

Активісти  ініціативи «Херсон Транспорт 2.0. Перезавантаження» створили новий чатбот для інформування містян щодо кількості автобусів та тролейбусів, що працюють на маршрутах містах. Приєднатись до зручного інструменту можна за посиланнями у вайбері та телеграмі або на сайті.

За словами представників ініціативи чатбот допоможе херсонцям порівняти реальну та заплановану кількість транспорту на маршрутах. Інформація оновлюється тричі протягом дня, надходячи до системи просто з Управління транспорту. Тож, якщо хтось занадто довго чекає на зупинці автобус, а його немає – легко пересвідчитись, де та який перевізник недодав транспорту.  Наприклад, маршрути за номерами №3 та №14 обслуговує комунальне підприємство «Херсонкомунтранссервіс». Але, за даними чатботу, на трійці хронічно не вистачає автобусів, в той час як на чотирнадцятому план випуску постійно перевиконується. Зручна та актуальна інформація підштовхне містян писати скарги на незадовільну роботу громадського транспорту та вимагати його нормального функціонування, впевнені представники ініціативи. Через брак контролерів скарги необхідні для Управління транспорту для реагування на проблему та відповідної реакції щодо перевізника.

Поінформований – значить озброєний, наголошують представники  ініціативи «Херсон Транспорт 2.0. Перезавантаження». І закликають містян не бути байдужими до розвитку громадського транспорту та покращення якості життя в Херсоні.