СКАРЖИТИСЯ НА ВЕЧІРНІЙ РУХ МАРШРУТОК МОЖНА В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Херсонці можуть контролювати вечірній рух маршрутних таксі та змушувати перевізників їх виконувати вже існуючі умови співробітництва у автоматичному режимі. Для цього виявлені порушення перевізників потрібно надсилати за допомогою онлайн-сервісу «Укрскарга».

Скаргу можна буде заповнити та надіслати в електронному вигляді. Вона буде розглянута спеціалістом Управління транспорту Херсонської міської ради. Зауваження, заповнені саме у такій формі, відповідній законодавству, стануть підставою для обов’язкової перевірки даних по GPS-трекеру відповідного маршруту. І, якщо підтвердиться, що транспорту дійсно не було, зауваження стане реальним «пенальті» перевізнику.

Процес подання скарги повністю автоматизований. Натиснувши кнопку «Надіслати в електронному вигляді» на e-mail користувача надійде лист із даними для входу в особистий кабінет на «Укрскарзі», де можна буде передивлятись статус скарги, офіційну відповідь на неї та підтвердити, що відповідь вас задовольняє. Коли спеціаліст буде змінювати статус скарги на «в роботі» або «опрацьовано», користувач отримуватиме електронного листа із повідомленням.

Чим більше активних херсонців надішлють таких скарг, тим легше буде контролювати перевізників та змушувати їх виконувати вже існуючі умови співробітництва.

Цей маленький крок стане ще одною ланкою у ланцюжку вдосконалення транспортної системи міста. Будь-які (навіть самі досконалі) технічні рішення нічого не варті без чітко вираженої волі людей. І саме активні жителі є тою рушійною силою, яка дозволить перетворити наше рідне місто на надсучасну, ефективну систему, в якій реальну владу мають саме херсонці.

Довідково: Громадська ініціатива «Херсон. Транспорт 2.0 Перезавантаження» сформувалась в результаті об’єднання активних мешканців міста з метою вирішення історичної проблеми із якістю транспортних перевезень. Вона є складовою більш великої ініціативи з впровадження в Херсоні системи управління містом Smart City (Розумне Місто). Детально про впровадження системи Smart City в Херсоні можна переглянути тут.